Auktionspremiär 17 September!

Välkommen till Budverkets första onlineauktion.

Auktionspremiär 17 September!
Avslutad
Golvlampa mässing, 1900-talets senare hälft
50
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Ljusstakar, Ystad Metall
51
Ljusstakar, Ystad Metall
Slutpris150 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Oljelampa, Hans Agne Jakobson & Helj Denmark
52
Slutpris850 SEK
Värdering2 500 SEK
Avslutad
Snapsglas & flaska Björkfors + Skruf
53
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Konstglas Kosta mfl. 5 delar
54
Konstglas Kosta mfl. 5 delar
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Avslutad
Jie Keramik 4 delar
55
Jie Keramik 4 delar
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
Avslutad
Glasvas Orrefors, 1900-talets senare del
56
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
3 delar keramik, Jie & Guldkroken Hjo
57
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Keramik, miniatyrer 3 delar
58
Keramik, miniatyrer 3 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Djur, Keramik 5 delar
59
Djur, Keramik 5 delar
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Fåtölj Bruno Mathsson, Pernilla
60
Slutpris4 400 SEK
Värdering10 000 SEK
Avslutad
Par fåtöljer, 2000-tal
61
Par fåtöljer, 2000-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Utfällbart matbord, 1900-tal
62
Utfällbart matbord, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Avslutad
Bordslampa Ewå, modell B-16, 1960-tal
63
Slutpris550 SEK
Värdering2 000 SEK
Avslutad
Matta Orientalisk 1900-tal
64
Matta Orientalisk 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Avslutad
Taklampa, Plast 1900-talets senare hälft
65
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Lampfötter Flygsfors, 1960-tal
66
Slutpris150 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Glas Flygsfors 3 delar
67
Glas Flygsfors 3 delar
Slutpris300 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Matta Orientalisk 1900-tal
68
Matta Orientalisk 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
Avslutad
Vägglampa Orrefors, Carl Fagerlund, 1960-tal
69
Slutpris350 SEK
Värdering800 SEK
Avslutad
Soffa, 3-sits, 2000-tal
70
Soffa, 3-sits, 2000-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 200 SEK
Avslutad
Emaljerade skålar, 1900-talets andra hälft
71
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Posthorn 1900-tal
72
Posthorn 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Par gallerkrukor Rörstrand, Gunnar Nylund, 1960-tal
73
Slutpris150 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Taklplafond, Luxus 1960-tal.
74
Taklplafond, Luxus 1960-tal.
Slutpris600 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Te-set England, Keele St. Pottery, 1900-talets andra hälft
75
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Servisdelar Ikea Postilla 39 delar, Marita Lord, 1900-talets senare hälft
76
Slutpris350 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Parti Elektonik, 1900-tal
77
Parti Elektonik, 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Stommar, trädgårdmöblemang. Bistrogrupp 4 delar
78
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Oplainglas, Glimma Glasbruk, 5-delar
79
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Matta Röllakan 1900-talets senare hälft
80
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Opalinglas, 7 delar
81
Opalinglas, 7 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Opalinglas 4 delar
82
Opalinglas 4 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Lådskåp IKEA Sprutt, 2016
83
Lådskåp IKEA Sprutt, 2016
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Avslutad
Konstglas 3 delar, Gadderåshyttan Flygsfors & Åseda Glasbruk
84
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
Avslutad
Opalinglas 2 delar
85
Opalinglas 2 delar
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Skålar, Opalinglas 5 delar
86
Skålar, Opalinglas 5 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Konstglas Kosta Boda 4 delar
87
Konstglas Kosta Boda 4 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Hörnskåp, tidigt 1900-tal
88
Hörnskåp, tidigt 1900-tal
Slutpris650 SEK
Värdering800 SEK
Avslutad
Djupa Tallrikar, IKEA Postilla 5 delar, Marita Lord, 1990-tal
89
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Fällbord, sekelskifte 18/1900-tal
90
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
Avslutad
Plastpall, 1970-tal
91
Plastpall, 1970-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Avslutad
Skålar, Höganäs, Lovise Wattman, 1990-tal
92
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Avslutad
Chokladmuggar Arabia Ruija, 5 delar
93
Slutpris1 200 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Soffa IKEA Ektorp 2-sits
94
Soffa IKEA Ektorp 2-sits
SlutprisInga bud
Värdering1 200 SEK
Avslutad
Vitrinskåp 1900-tal
95
Vitrinskåp 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering3 000 SEK
Avslutad
Kaffeservis Arabia Ruska, 24 delar
96
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
Avslutad
Kristallvaser Kate Spade 2 delar, 2000-tal
97
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
Kontakt

Budverket

Sjöåkravägen 27

564 31 Bankeryd

076-0224530

kontakt@budverket.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.