90 Fällbord, sekelskifte 18/1900-tal

90a_8dccb540b3aca69_med.jpeg
  • 90a_8dccb540b3aca69_sm.jpeg
  • 90b_8dccb540cb6e668_sm.jpeg
  • 90c_8dccb540dfdd161_sm.jpeg
  • 90d_8dccb540f13177f_sm.jpeg
Patinerat bord, ringar och slagmärken i bordsskiva. Vitmålat underrede med slitage
  • Storlek:Längd 1380mm/940mm, Bredd 700mm, Höjd 740mm

Värdering800 SEK
Köparprovision (inkl. moms)18%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Kontakt

Budverket

Sjöåkravägen 27

564 31 Bankeryd

076-0224530

kontakt@budverket.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.