Auktionspremiär 17 September!
Välkommen till Budverkets första onlineauktion.
Kortast tid kvar
- MattorRensa filter
13
Orientalisk Matta 90x150
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
25
Orientalisk Matta 92x160
Slutpris150 SEK
Värdering600 SEK
33
Orientalisk Matta 80x245
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
46
Orientalisk Matta 92x147
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
64
Matta Orientalisk 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
68
Matta Orientalisk 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
80
Matta Röllakan 1900-talets senare hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.