Auktionspremiär 17 September!
Välkommen till Budverkets första onlineauktion.
Kortast tid kvar
- BelysningRensa filter
12
Strindberglampa, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Värdering600 SEK
17
Taklampa Art Deco 1920/30-tal
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
27
Golvlampa läderskärm, 1900-talets senare del
Slutpris150 SEK
Värdering600 SEK
28
Taklampor m. läderskärm. 1900-talets senare del
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
35
3-armad taklampa mässing, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
47
Kristallkrona, 1900-talets senare hälft
Slutpris650 SEK
Värdering1 200 SEK
50
Golvlampa mässing, 1900-talets senare hälft
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
51
Ljusstakar, Ystad Metall
Slutpris150 SEK
Värdering400 SEK
52
Oljelampa, Hans Agne Jakobson & Helj Denmark
Slutpris850 SEK
Värdering2 500 SEK
63
Bordslampa Ewå, modell B-16, 1960-tal
Slutpris550 SEK
Värdering2 000 SEK
65
Taklampa, Plast 1900-talets senare hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
66
Lampfötter Flygsfors, 1960-tal
Slutpris150 SEK
Värdering600 SEK
69
Vägglampa Orrefors, Carl Fagerlund, 1960-tal
Slutpris350 SEK
Värdering800 SEK
74
Taklplafond, Luxus 1960-tal.
Slutpris600 SEK
Värdering600 SEK
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.