Auktionspremiär 17 September!
Välkommen till Budverkets första onlineauktion.
Kortast tid kvar
- DiverseRensa filter
71
Emaljerade skålar, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
72
Posthorn 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
77
Parti Elektonik, 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
100
Tårtspade & Tårtkniv Kate Spade, 2000-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
106
87 delar nysilver i Etui, Rogers Bros
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.