Auktionspremiär 17 September!
Välkommen till Budverkets första onlineauktion.
Kortast tid kvar
- KeramikRensa filter
24
Paradisverkstan 3 delar
Slutpris200 SEK
Värdering600 SEK
55
Jie Keramik 4 delar
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
57
3 delar keramik, Jie & Guldkroken Hjo
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
58
Keramik, miniatyrer 3 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
59
Djur, Keramik 5 delar
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
73
Par gallerkrukor Rörstrand, Gunnar Nylund, 1960-tal
Slutpris150 SEK
Värdering400 SEK
75
Te-set England, Keele St. Pottery, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
76
Servisdelar Ikea Postilla 39 delar, Marita Lord, 1900-talets senare hälft
Slutpris350 SEK
Värdering600 SEK
89
Djupa Tallrikar, IKEA Postilla 5 delar, Marita Lord, 1990-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
92
Skålar, Höganäs, Lovise Wattman, 1990-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
93
Chokladmuggar Arabia Ruija, 5 delar
Slutpris1 200 SEK
Värdering600 SEK
96
Kaffeservis Arabia Ruska, 24 delar
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.