Auktionspremiär 17 September!
Välkommen till Budverkets första onlineauktion.
Kortast tid kvar
- AllaRensa filter
2
Samling tändstickor & tändsticksmemorabilia
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
3
Bordslampa Orange, 1970-tal
SlutprisInga bud
Värdering600 SEK
4
Boksamling, Walt Disney's Underbara Värld
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
5
Bordslampor, kullampor mässing
Slutpris500 SEK
Värdering1 200 SEK
6
Bordslampa Bruno Karlsson, EGO Stengods.
Slutpris150 SEK
Värdering600 SEK
7
Uppfällbart soffbord HMB Möbler Örebro, teak.
Slutpris350 SEK
Värdering2 000 SEK
8
Symaskin, sylåda samt diverse sytillbehör
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
9
Stegpall, 1900-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
Värdering400 SEK
10
Regissörsstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
11
Leksaksapa, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering600 SEK
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.